Arkitektbedriftene og Rebel inngår partneravtale

F.v. Steinar Skjerdingstad, administrerende direktør i Arkitektbedriftene, og Peter Jetzel, Chief Rebel.

Rebel har inngått en partneravtale med bransje- og arbeidsgiverorganisasjonen Arkitektbedriftene som gir ansatte i over 500 medlemsbedrifter gode fordeler på bruk av Rebels lokaler og tjenester.

Avtalen gjør det enklere for arkitektbedrifter å ta i bruk Rebels møteplasser og arrangementslokaler – midt i Oslo sentrum. Rebel er skapt for å samle mennesker og kunnskap på tvers av bransjer, og vi ser frem til at enda flere fra arkitektmiljøet vil benytte seg av vår arena.

Gjennom avtalen får medlemmene i Arkitektbedriftene tilgang til spesialpriser på både møterom og kurs- og konferanselokaler. Det betyr at de får flere muligheter til å møtes, dele erfaringer og bruke Rebels arenaer til både små og store sammenhenger.

Vi gleder oss til å ønske Arkitektbedriftenes medlemmer velkommen til Rebel!

Om Arkitektbedriftene

Arkitektbedriftene samler norske arkitekt-, landskaps- og interiørarkitektkontorer i én organisasjon. De tilbyr verktøy og støtte til medlemmene, og fremmer bransjens interesser i byggenæringen og offentligheten.


Interessert i å inngå partneravtale med Rebel? Vi hører gjerne fra deg – kontakt oss her.

Neste
Neste

Fremtidens STEM-talenter deltar på JavaZone Kids på Rebel